slidebg3

فراخوان بیست و چهارمین دوره جشنواره

آغاز ثبت نام :1397/04/02----مهلت ارسال آثار:1397/07/30

برگزیدگان بیست وچهارمین دوره جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی معرفی شدند

برگزیدگان بیست وچهارمین دوره جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی معرفی شدند

دکتر اصغرعبادی فر، دبیر بیست وچهارمین دوره جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی برگزیدگان حقیقی و حقوقی این دوره از جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، دکتر اصغر عبادی‌فر، دبیر بیست وچهارمین دوره جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی گفت: در مرحله ثبت نام این جشنواره 300 نفر شرکت کننده داشتیم که در سه گروه علوم بالینی و سلامت، علوم پایه پزشکی و ابداعات، اختراعات و فناوری شرکت کردند. دکتر عبادی‌فر از برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان بیست وچهارمین جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی در 24 دی ماه در تهران خبر داد و گفت: با توجه به داوری های صورت گرفته در مراحل مختلف، در نهایت از 11 برگزیده حقیقی و 18 برگزیده حقوقی تقدیر خواهیم کرد.

لیست برگزیدگان حقیقی
 بیست و چهارمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی
ردیف نام و نام خانوادگی رتبه علمی آخرین مدرک تحصیلی رشته تحصیلی رتبه و گروه کمیته تخصصی محل اشتغال
1 دکتر لیلا آزاد بخت استاد دکترای تخصصی علوم تغذیه رتبه دوم گروه محققین علوم بالینی وسلامت دانشگاه علوم پزشكی تهران
2 دکترحمید احمدیه استاد فوق تخصص چشم پزشکی رتبه دوم گروه محققین علوم بالینی وسلامت مرکز تحقیقات چشم شهید بهشتی
3 دکترمحمد اسماعیل مطلق استاد متخصص کودکان رتبه سوم گروه محققین علوم بالینی وسلامت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
4 دکترمحمد سمیعی دانشیار متخصص اندودانتیکس رتبه سوم گروه محققین علوم بالینی وسلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز
5 دکترزهرا بهادران باغبادرانی استادیار دکترای تخصصی (Ph.D) علوم تغذیه برگزیده گروه جوان علوم بالینی وسلامت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
6 دکترفرشید قنبری استادیار دکترای تخصصی (Ph.D) بهداشت محیط برگزیده گروه جوان علوم بالینی وسلامت دانشکده علوم پزشکی آبادان
7 دکترمحمد رمضانی استاد دکترای تخصصی (Ph.D) زیست فناوری دارویی رتبه دوم گروه محققین علوم پایه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد
8 دکتربهزاد برادران دانشیار دکترای تخصصی (Ph.D ایمنی شناسی پزشکی رتبه سوم گروه محققین علوم پایه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
9 دکتر سید مهدی حسنیان مهر استادیار دکترای تخصصی (Ph.D بیوشیمی بالینی برگزیده گروه جوان علوم پایه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد
10 شرکت دارویی کادوس خورشید -- -- -- رتبه دوم ابداعات و اختراعات و فناوری --
11 دکتر محمود رضا جعفری استاد دکترای تخصصی (Ph.D) فارماسیوتیکس رتبه سوم گروه محققین ابداعات و اختراعات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد

موسسات و نهادهای حقوقی

دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزیده

ردیف رتبه دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ دانشگاه علوم پزشکی
1 اول یک تهران
2 اول دو بقیة‌الله
3 اول سه شهرکرد

دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزیده در حوزه فناوری سلامت:

ردیف رتبه دانشگاه علوم پزشکی
1 اول تهران
2 اول شهید بهشتی
3 اول مشهد
ردیف نام مرکز تحقیقات رتبه و برگزیده گروه
1 مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم برگزیده مراکز تحقیقات بالینی دارای ردیف مستقل بودجه
از دانشگاه علوم پزشکی تهران
2 مرکز تحقیقات علوم کاربردی دارویی برگزيده مراکز تحقیقات بیومدیکال دارای ردیف مستقل بودجه
از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
3 مرکز تحقیقات بیماریهای غیرواگیر برگزيده مراکز تحقیقات بالینی بیش از سه سال فعالیت
از دانشگاه علوم پزشکی تهران
4 مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی برگزيده مراکز تحقیقات بیومدیکال بیش از سه سال فعالیت
از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
5 مرکز تحقیقات تغذیه در بیماریهای غدد برگزيده مراکز تحقیقات بالینی یک تا سه سال فعالیت
از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی
6 مرکز تحقیقات آنالیز دارویی برگزيده مراکز تحقیقات بیومدیکال یک تا سه سال فعالیت
از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

نشریات علوم پزشکی برگزیده

نشریات انگلیسی زبان نشریات فارسی زبان
Journal of Arthropod-Borne Diseases
از دانشگاه علوم پزشکی تهران
مجله سالمند
از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

کمیته‌های تحقیقات دانشجویی برگزیده

ردیف رتبه دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه
1 اول یک شهید بهشتی
2 اول دو کرمانشاه
2 اول سه کردستان
لیست سازمان‌های غیردولتی حامی پژوهش
شرکت پارس ایزوتوپ
برگزیده سازمان غیردولتی حامی پژوهش